O mnie

Pedagogika pasjonowała mnie od lat. Uwielbiam dzieci - przebywać z nimi, bawić się i uczyć. Prywatnie jestem mamą pięcioletniego Antosia. Codziennie widzę, jaki muzyka ma na niego cudowny wpływ. Jest tak mały, a już "rwie się" do grania. Gdy ćwiczę w domu na skrzypcach, przybiega, radośnie pokrzykując i próbując odebrać mi instrument. Od niedawna ma też swoje skrzypce i sam zachęca mnie, bym "zrobiła lekcję". We wszystkim, co robię, chce mnie naśladować. To właśnie tę umiejętność S.Suzuki odkrył jako naturalną zdolność do uczenia się i wykorzystał w swojej Metodzie.

Z wykształcenia jestem muzykiem - instrumentalistą i pedagogiem. Jestem absolwentką studiów magisterskich na białostockim Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (specjalność - skrzypce i kameralistyka). Ukończyłam również pierwszy stopień kursu dla nauczycieli gry na skrzypcach Metodą Suzuki. Obecnie jestem w trakcie kursu na nauczyciela trzeciego stopnia nauczania Metodą Suzuki prowadzonego przez certyfikowanego trenera ESA Panią Annę Podhajską (Instytut Suzuki w Gdańsku).

Z racji wykonywanego zawodu i pasji do nauczania dzieci, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach organizowanych m.in. przez KLANZĘ, Warsztaty dotyczące Metody Gordona czy związanych ściśle z pedagogiką.